GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 7358633
nr 735 8633
Porslin
6 del, Meissen
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
650 kr
måndag 23 januari 2012
kl 18:46:19
600 kr
550 kr